X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אורולוגיית ילדים
אודות הפורום
אודות פורום אורולוגיית ילדים

פורום אורולוגיית ילדים שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגיה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל בחיפה. כמו כן שותפים לניהול הפורום ד"ר גאזי פארס, מומחה לכירורגיה אורולוגית וסגן מנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל, וד"ר מהרן כ...

פורום אורולוגיית ילדים שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגיה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל בחיפה. כמו כן שותפים לניהול הפורום ד"ר גאזי פארס, מומחה לכירורגיה אורולוגית וסגן מנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל, וד"ר מהרן כבהה, רופא אורולוג בכיר במחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות בנושא: היצרות פתח השופכה, אשך טמיר, היפוספדיאס, תיקוני פין שונים, הידרונפרוזיס, רפלוקס, היצרות מעבר אגן שופכן, מערכת מאספת כפולה, אורטרוצל, הידרוצל, זיהומים בדרכי השתן, הרטבת לילה, אורולוגיה אונקולוגית, אנדואורולוגיה, ניתוחי ערמונית, ניתוחי כיס שתן, ניתוחים לשיקום אבר המין, ניתוחים רובוטיים ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום אורולוגיית ילדים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • אורולוג
    אורולוג
    06:35 31/05/16 31/05
    06:35
  • אני בן 12 אמרתי לאמא שיש לי דם בפיפי וכאב בבטן אז היא לקחה אותי לרופאה והרופאה אמרה לנו ללכת לרופא אורולוג וגם לעשות בדיקת דם כי הרבה זמן לא עשיתי אני גם מפחד מבדיקת דם עשיתי פעם אחת וזזה כואב ואני גם מפחד מאורולוג אמרו לי שצריך להוריד בגדים ממש אצל אורולוג ואני מתבייש בא לי למות תעזרו לי מה לעשות איך לא ללכת

• הגב ל: אורולוג

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • אורולוג
    ד"ר יבגני גלייזרוב
    11:26 01/06/16 01/06
    11:26
  • לצערי אין לי דרך לעזור לך דרך אינטרנט, אתא חייב ללכת ולהבדק כפי שהוחלט

בברכה,
    ד"ר יבגני גלייזרוב, מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל ו"לין".
    טלפון: 04-8250843

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • אורולוג
    רואי
    20:54 01/06/16 01/06
    20:54
  • מחר בבוקר יש לי בדיקת דם ושבוע הבא רופא אורולוג ואני מתבייש וכבר לא כואבת לי הבטן בכלל אני כבר מרגיש טוב האם עדיין צריך למרות שעבר לי הכל ואני מתבייש ברמות?

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • אורולוג
    ד"ר יבגני גלייזרוב
    11:39 02/06/16 02/06
    11:39
  • כן צריך להבדק

בברכה,
    ד"ר יבגני גלייזרוב, מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל ו"לין".

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • שאלה אחרונה
    רואי
    20:00 02/06/16 02/06
    20:00
  • רציתי לדעת מה זה אבן בכליה ואם זה לכל החיים ואיך האורולוג יבדוק אם יש לי כזה. יום ראשון אני הולך לבדוק אבל מה יקרה אם אני בסוף יתבייש שיבדקו יכריחו אותי? וגם באמת אין לי מה להתבייש ובאמת הרבה ילדים הולכים לרופא כזה? תודה אני מאוד מפחד

• הגב ל: שאלה אחרונה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • שאלה אחרונה
    ד"ר יבגני גלייזרוב
    14:09 05/06/16 05/06
    14:09
  • אין לך מה להתבייש , וחשוב מאוד לבדוק שבאמת אין אבן בדרכי שתן
    באבן ניתן לטפל לסלק אותה , איך לאבחן - לפי החלטת רופא
    בהצלחה

בברכה,
  • הגב ל: שאלה אחרונה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • עוד שאלה
    רואי
    16:05 07/06/16 07/06
    16:05
  • הלכתי לרופא ביום ראשון בשביל להיבדק הרופא אמר לי ללכת לצילום והוא אמר לי לא לשכוח לשתות מים כי אני הרבה פעמים שוכח ואני לא שותה הרבה באמת... אני ביקשתי מהרופא שייתן לי לנסות ואם אני ישתה הרבה מים ואז אני יעשה שוב בדיקת שתן ואם היא תהיה בסדר אז סימן שאין לי כלום... והוא רוצה שאני יילך בכל זאת לעשות עוד בדיקה של צילום. אני הולך לעשות את מה שהוא ביקש אבל אני לא צודק שאולי שזה בגלל שאני לא שותה מים זה קרה לי? לא כדאי לבדוק אם זה משתפר בזכות זה שאני יתחיל לשתות מים? ואם לא יהיה שיפור אז אני ימשיך לבדוק כי יש בצילום הרבה קרינה נגיד... מה אתה אומר?

• הגב ל: עוד שאלה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • .
    רואי
    16:11 07/06/16 07/06
    16:11
  • רציתי לומר שאמא שלי תקרא את התשובה שלך ולפי זה נעשה מה שצריך אז אם תוכל באמת לחשוב על מה שרשמתי ולא ישר לומר ללכת לרופא אם השתיית מים יכולה לעזור לי בלי רופא... תודה רבה!!

• הגב ל: .

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • עוד שאלה
    ד"ר יבגני גלייזרוב
    10:04 09/06/16 09/06
    10:04
  • נא לבצע את מה שהומלץ
    ככלל - החלטות בעניין הן של הורים שלך כי אתה עדיין קטין

בברכה,
  • הגב ל: עוד שאלה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • .
    ד"ר יבגני גלייזרוב
    10:05 09/06/16 09/06
    10:05
  • התשובה ללא שינוי - לדעתי יש לבצע את מה שהומלץ
    כל טוב

בברכה,
  • הגב ל: .

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • תודה...
    רואי
    21:51 09/06/16 09/06
    21:51
  • אני יודע שזה החלטה של ההורים שלי הלוואי שזה היה החלטה שלי תודה בכל מקרה לילה טוב

• הגב ל: תודה...

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • תודה...
    ד"ר יבגני גלייזרוב
    13:56 13/06/16 13/06
    13:56
  • כל טוב

בברכה,
  • הגב ל: תודה...

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024