X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום כירורגיה פלסטית ואסתטית
אודות הפורום
אודות פורום כירורגיה פלסטית ואסתטית

פורום כירורגיה פלסטית ואסתטית מנוהל על ידי ד"ר אוהד בן-נון שהינו רופא פלסטיקאי מומחה בכירורגיה פלסטית. מטרת הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות בנושאי ניתוחי עיצוב הגוף, מתיחת פנים/הרמת פנים עם ובלי ניתוח, מתיחת פנים עם חוטים, ניתוחי עפעפיים - בלפרופלסטיה, ניתוחי אף - רינופלסטיה, ניתוחי שחז...

פורום כירורגיה פלסטית ואסתטית מנוהל על ידי ד"ר אוהד בן-נון שהינו רופא פלסטיקאי מומחה בכירורגיה פלסטית. מטרת הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות בנושאי ניתוחי עיצוב הגוף, מתיחת פנים/הרמת פנים עם ובלי ניתוח, מתיחת פנים עם חוטים, ניתוחי עפעפיים - בלפרופלסטיה, ניתוחי אף - רינופלסטיה, ניתוחי שחזור אוזן - מיקרוטיה, ניתוחי עיצוב אוזניים - אוטופלסטיה, חומרי מילוי ובוטוקס, עיבוי שפתיים, שאיבת שומן, ניתוחי שדיים, הגדלת שדיים, הקטנת שדיים, הרמת שדיים, שחזור שד, מתיחת בטן, תיקון דופן בטן, עיצוב ירכיים, ניתוחי עיצוב הגוף אחר הרזייה, גידולי עור, ניתוח מוהס, טיפול בצלקות ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בד"ר אוהד בן-נון, רופא בכיר ומנוסה בתחומו, על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום כירורגיה פלסטית ואסתטית

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • יובש קיצוני - אקזמה - בכפות הידיים
    טל
    01:40 18/03/22 18/03
    01:40
  • ד"ר - אני אובד עצות. מזה מספר שנים שאני מתמודד עם יובש קיצוני בכפות הידיים. יובש, שמתבטא כיום במה שנראה כמו פריחה מגדרת בכל חלקי כף היד, חתכים, והחמרה בכל פעם שאני שוטף ידיים.
    בתחילה, לפני מספר שנים, זה הצריך רק מריחת קרם לחות פעם ביום. עם הזמן, במיוחד בשנה האחרונה, כבר עברתי למספר פעמים ביום ובשבועות האחרונות חלה החמרה, כאשר קרמי הלחות לא עוזרים לי יותר (ניסיתי את הטובים ביותר, כולל דרמסילק, יו לקטין ואפילו ביו דרמה) וכאשר אני שוטף את הידיים רק בסבונים מיוחדים כגון לקטופיל ואל סבון טיפולי של יו לקטין (מוצרים יקרים מאוד). בחודשים האחרונים המצב החמיר מאוד. בשבועיים האחרונים היא הגיעה למצב של חתכים מדממים בקצות האצבעות, נאלצתי להגיע למשחות סטרואידים. בטאקורטן ודרמובקס לא עזרו ואני משתמש כעת באלוקום ומשמן את הידיים בוזלין מספר פעמים ביום, על פי הנחיית רופא עור. אינני יודע מה לעשות עוד. הבנתי שהמשחות האלו רק יכולים להחמיר את המצב לטווח הארוך כי העור מתמכר אליהן או משהו כזה. אני לא יכול לחיות יום אחד בלי מריחה של 10 פעמים ביום קרמי לחות וחושב 20 פעם אם לשטוף את הידיים כי המצב מחמיר בכל פעם שאני עושה זאת. שואל במלוא הרצינות - איך אפשר לצאת מהמצב הזה? איך אפשר לפתור את הבעיה? מה עוד אפשר לעשות ולנסות, שלא עשיתי?
    תודה.
    טל

• הגב ל: יובש קיצוני - אקזמה - בכפות הידיים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • יובש קיצוני - אקזמה - בכפות הידיים
    ד"ר אוהד בן-נון
    00:21 21/03/22 21/03
    00:21
  • צר לי, אך שאלתך לא בתחום מומחיותי
    מציע לפנות לפורום לרפואת עור או לרופא עור

בברכה,
    ד"ר אוהד בן-נון
    מומחה בכירורגיה פלסטית
    טלפון: 04-8300013; 050-6268258.
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: יובש קיצוני - אקזמה - בכפות הידיים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024