X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום כירורגיה פלסטית ואסתטית
אודות הפורום
אודות פורום כירורגיה פלסטית ואסתטית

פורום כירורגיה פלסטית ואסתטית מנוהל על ידי ד"ר אוהד בן-נון שהינו רופא פלסטיקאי מומחה בכירורגיה פלסטית, רופא בכיר ביחידה לכירורגיה פלסטית בבית החולים בני-ציון, בחיפה. מטרת הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות בנושאי ניתוחי עיצוב הגוף, מתיחת פנים/הרמת פנים עם ובלי ניתוח, מתיחת פנים עם חוטים, נ...

פורום כירורגיה פלסטית ואסתטית מנוהל על ידי ד"ר אוהד בן-נון שהינו רופא פלסטיקאי מומחה בכירורגיה פלסטית, רופא בכיר ביחידה לכירורגיה פלסטית בבית החולים בני-ציון, בחיפה. מטרת הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות בנושאי ניתוחי עיצוב הגוף, מתיחת פנים/הרמת פנים עם ובלי ניתוח, מתיחת פנים עם חוטים, ניתוחי עפעפיים - בלפרופלסטיה, ניתוחי אף - רינופלסטיה, ניתוחי שחזור אוזן - מיקרוטיה, ניתוחי עיצוב אוזניים - אוטופלסטיה, חומרי מילוי ובוטוקס, עיבוי שפתיים, שאיבת שומן, ניתוחי שדיים, הגדלת שדיים, הקטנת שדיים, הרמת שדיים, שחזור שד, מתיחת בטן, תיקון דופן בטן, עיצוב ירכיים, ניתוחי עיצוב הגוף אחר הרזייה, גידולי עור, ניתוח מוהס, טיפול בצלקות ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בד"ר אוהד בן-נון, רופא בכיר ומנוסה בתחומו, על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום כירורגיה פלסטית ואסתטית

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • פצע שלא נסגר שנה ושלושה חודשים
    שושי
    06:34 10/03/20 10/03
    06:34
  • שלום רב, בת 30. לא סכרתית. הסיפור שלי מאוד ארוך ואני מאוד מתוסכלת... בינואר 2019 עברתי ניתוח פילונידלי כריתה מלאה מאז הפצע לא נסגר (נפתח, נסגר, נפתח, נסגר, נפתח). ניסיתי את כל מה שאמרו לי- אני בחל"ת כדי לא לשבת על הפצע, הייתי עם וואק חודשיים, הטריות במרפאת פצע, חובשת כל יום אצל אחות בקופת חולים- השתמשו בחבישות שונות: סילברסל, גאזהוזלין, אקווהג'ל, היתה תקופה ששמתי סילברול, איקומיצין ולפני שלושה חודשים התחלתי צריבות- עשיתי שתיים הפצע כמעט נסגר והרופא צריבות אמר שלא צריך יותר. שבועיים אחרי הפצע נפתח שוב... לפני חמישה חודשים (לפני הצריבות) הייתי ברמבם בכירורגיה הפלסטית והם אמרו שאצטרך ניתוח מורחב ופיסטוחוגרפיה והפנוה לכירורגיה הכללית ברמבם, שם הביאו לי משחה והפנו חזרה לכירורגיה הפלסטית. והם הפנו אותי חזרה לקהילה. לפני חודש וחצי רופא הפצע שמטפל בי הפנה אותי אליך לבני ציון (הוא אמר שהוא דיבר איתך והוא כתב את זה בהפניה- ההפניה נמצאת בבני ציון).. כשקבעתי את התור אמרו לי שהכניסו אותי ליומן שלך... הגעתי שלשום ומסתבר שלא הייתי ביומן שלך ולא הסכימו לי לחכות לך... אמרו לי ללכת אליך פרטי אם אני רוצה... האמת שאני רוצה מאוד- אבל בגלל הפצע אני גם לא עובדת 10 חודשים ואין לי כסף לזה ולכן חיכיתי חודש וחצי לבני ציון אבל אם יש לך מה להוסיף אבוא אליך... ביקשתי שלפחות רופא מומחה אחר יבדוק אותי (כי לא הייתי מקושרת לשום מומחה, אלא למתמחים... אני חס ושלום לא מזלזלת אבל הסיפור אצלי מורכב קצת) וד"ר ברק בדק אותי ואמר לי שאני צריכה להמשיך מעקב בקהילה ושזה לא התפקיד של הכירורגיה הפלסטית אלא הכללית. לצערי ניסיתי את כל האפשרויות בקהילה כך שאין לי שום תכנון עתידי מה לעשות עם עצמי.. אני מיואשת מאוד... אשמח לדעת אם לדעתך יש לך מה להוסיף לי? יש משהו שלא ניסיתי? אני מתחננת לעזרה... אני מיואשת ומתוסכלת... אני עוד שלושה חודשים מתחתנת ואני ממש רוצה שהפצע ייסגר... ואשמח לדעת כמה עולה בבקשה ביקור פרטי אליך? מכבי לא יאשרו לי התחייבות נוספת (גם על הקודמת נלחמתי וקיבלתי אחרי הרבה "מלחמות")... תודה רבה על העזרה

• הגב ל: פצע שלא נסגר שנה ושלושה חודשים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ד"ר אוהד בן-נון
    14:30 12/03/20 12/03
    14:30
  • שלום
    אני מצטער אולם לא זכור לי שנאמר לי על הגעתך. בימי המרפאה בבית החולים יש צוות רופאים שמטפל בחולים. חלק מהרופאים עשויים להעדר מהמרפאה בשל מחויבויות אחרות כגון ניתוחים, ושאר הצוות מטפל בחולים.
    (המצב שונה בקופ"ח , שם את קובעת תור לרופא מומחה ספציפי ולא למרפאה).
    בכל מקרה צר לי באם נגרמה לך עוגמת נפש.
    אבקש להבהיר שהרופא שציינת שבדק אותך, ד"ר ברק, איננו מתמחה, הוא מומחה ובכיר יותר ממני.

אני עובד בקופ"ח מכבי (מוצקין) ואת מוזמנת לקבוע תור אלי דרך זימון התורים של מכבי.
    אני עובד כאמור בבני ציון, ואת מוזמנת לקבוע שוב תור למרפאה זו. על מנת שאוכל להיות לכשתגיעי, תוכלי לידע אותי למייל המצוין מטה לגבי מועד הגעתך לבני ציון.
    אינני רואה סיבה לטיפול פרטי בבעיה כגון זו.
    לכשתגיעי לבדיקה הביאי עימך את תוצאות הבירור שעברת.
    אשתדל לעזור כמיטב יכולתי.
    בריאות שלמה

בברכה,
    ד"ר אוהד בן-נון
    מומחה בכירורגיה פלסטית
    טלפון: 04-8359149
    נייד: 050-6268258
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    שושי
    20:10 12/03/20 12/03
    20:10
  • תודה על המענה...
    כן, אני יודעת שד"ר ברק הוא מומחה... הוא בדק אותי אחרי שהתחננתי שיראה אותי מומחה אם כבר הגעתי (אני מגיעה מטבריה)...

אני יודעת וחס ושלום אף פעם לא אבוא בטענות על זה שרופא לא נמצא בגלל דברים אחרים... אין רק אותי בעולם... אבל ביקשתי לחכות לך שעתיים עד שתגיע (אמרו לי שתגיע עוד שעתיים) ולא הסכימו לי... וזה מה שלא היה ברור לי...
    ובנוסף, האחות שקיבלה אותי עוד לפני ששמעה מה הניתוח שעשיתי ומה הסיפור אמרה לי שאני צריכה דיאטה וזה הפתרון לכל הבעיות.. ובתקופה הזו בגלל חוסר התזוזה עליתי 13 ק"ג... מיותר להגיד שאחר כך ממש התביישתי להבדק (אני ביישנית מטבעי)...
    אבל זה כבר לא רלוונטי ומה שהיה היה... אני ממשיכה הלאה...
    במכבי אין לך תורים פנויים עד יולי.
    קבעתי תור חדש לבני ציון לעוד חודש.
    היום עשיתי צריבה נוספת...
    אם הפצע ייסגר עד התור כמובן אבטל אותו.. אם המצב יהיה זהה או יחמיר אכתוב לך למייל שבוע לפני התור את מועד התור...
    תודה רבה על העזרה מאוד מעריכה!!
    והלוואי ויימצא לי פתרון

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ד"ר אוהד בן-נון
    10:44 15/03/20 15/03
    10:44
  • מתנצל על כל אי נעימות
    תרגישי טוב
    תעדכני

בברכה,
    ד"ר אוהד בן-נון
    מומחה בכירורגיה פלסטית
    טלפון: 04-8359149
    נייד: 050-6268258
    מייל: [email protected]

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2020