X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום פוריות והפריה חוץ גופית
אודות הפורום
אודות פורום פוריות והפריה חוץ גופית

פורום פוריות והפריה חוץ גופית מנוהל מערכת האתר. במסגרת הפורום ניתן להעלות שאלות במגוון נושאים הקשורים לפוריות, הפריות חוץ גופיות והפלות חוזרות: טיפול הורמונאלי, שאיבת ביציות, שיטת הפריה במבחנה, הפריה באמצעות IVF או מיקרומניפולציה (ICSI), הצלחת הפריה, התפתחות עוברים, מעקב אחרי התפתחות העובר...

פורום פוריות והפריה חוץ גופית מנוהל מערכת האתר. במסגרת הפורום ניתן להעלות שאלות במגוון נושאים הקשורים לפוריות, הפריות חוץ גופיות והפלות חוזרות: טיפול הורמונאלי, שאיבת ביציות, שיטת הפריה במבחנה, הפריה באמצעות IVF או מיקרומניפולציה (ICSI), הצלחת הפריה, התפתחות עוברים, מעקב אחרי התפתחות העוברים, בחירה נכונה של העוברים, מספר העוברים המוחזרים לרחם, הריון מרובה עוברים, העברת בלסטוציסט, עוברים מוקפאים, כשל חוזר בהשרשה, חסימת חצוצרות, פרוטוקול הפרייה חוץ גופית, הפלות חוזרות, גרוי יתר שחלתי, ביציות, תאי זרע. הנכם מוזמנים לפנות אל מערכת האתר דרך הפורום ולקבל מענה מקצועי לשאלותיכם.

מנהלי פורום פוריות והפריה חוץ גופית

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • פרוטוקול ארוך או קצר
    לולי
    08:07 19/11/20 19/11
    08:07
  • שלום וברכה, אני מרגישה שצריכה להבין קצת יותר טוב את הרווחים ו/או ההשלכות של הדבר הבא: בת 40. עברתי שאיבה עם מספר סביר של ביציות אך לא כולן היו בשלות.הרופא אומר שמרוצה מהתוצאות, אך כששאלתי אם יש דרך לתזמן את הגודל של הזקיקים יותר טוב המליץ על פרוטוקול ארוך עם דקפפטיל. הזריקות האלה השפיעו עלי רע מאוד אז לכן במקומן המליץ על אסטרופם.השאלות שלי הן:
    1. האם שניהם עובדים אותו דבר?
    2. קראתי שפרוטוקול ארוך עלול להשבית את המערכת לאורך זמן האם זה נפוץ? והאם שווה לקחת את הסיכון?
    3. הוא אמר שאתחיל ביום ה21 פרוטוקול ארוך וכנראה מיד בוסת הבאה אתחיל טיפול לגרוי השחלות . מצד שני זכור לי שאמר גם משהו על שבועיים שבועיים מתחילת הדקפפטיל. האם לא הבנתי אותו נכון? האם עדין זה נחשב פרוטוקול ארוך או שילוב כלשהו בין ארוך וקצר?
    4.האם זה נכון שעם פרוטוקול ארוך איאפשר לתזמן את מועד השאיבה ואז הכל עלול לההירס אם השאיבה אמטרה להתקים בסוף שבוע?

סליחה על רבוי השאלות... ותודה על המענה כל פעם שיש לי שאלות..

• הגב ל: פרוטוקול ארוך או קצר

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • פרוטוקול ארוך או קצר
    ד"ר אמיר ויס
    10:07 19/11/20 19/11
    10:07
  • המטרה של האסטרופם והדקפפטיל זהה. לדכא את גירוי השחלות עד שמתחילים את הגירוי עם זריקות.
    פרוטוקול ארוך עם זריקת דקפפטיל חד פעמי של 3.75 מג' יכולה לגרום לדיכוי של בין 1-3 חודשים. זריקות דקפפטיל יומיות במינון נמוך 0.1 לא עושים זאת. אחרי שיש דיכוי של החשלות על ידי דקפפטיל אין חשיבות למועד התחלת הגירוי. זה יכול להיות אחרי שבועיים, מיד אחרי הוסת או אפילו שלושה שבועות אחרי הוסת, כל עוד ממשיכים לקבל את הדיכוי.
    בדרך כלל יש גמישות במועד השאיבה וניתן לשאוב לפני או אחרי סוף השבוע. אבל אם יש מעט ביציות חועד השאיבה עשוי להיות יותר חשוב, אבל זה נכון בכל הפרוטוקולים.

בברכה,
    ד"ר אמיר ויס, מומחה למיילדות וגינקולוגיה, המשמש כרופא בכיר ביחידת הפריה חוץ גופית וכאחראי על מרפאת הפלות חוזרות במרכז רפואי העמק שבעפולה.
    טלפון: 04-6494128
    מייל: [email protected] \ [email protected]
    לקביעת תור: 04-6492024
  • הגב ל: פרוטוקול ארוך או קצר

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024