X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום משפחה וזוגיות
אודות הפורום
אודות פורום משפחה וזוגיות

פורום משפחה וזוגיות מנוהל על ידי מערכת האתר.
הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לקבל מענה מקצועי במגוון תחומים הקשורים ליחסים בתא המשפחתי ובקשר הזוגי. למעשה, היחסים במשפחה מורכבים מקשת רחבה של גורמים הדורשים תשומת לב, עדינות ורגישות, אסרטיביות והתייחסות נכונה. הדבר נכון הן לגבי ילדים ובנ...

פורום משפחה וזוגיות מנוהל על ידי מערכת האתר.
הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לקבל מענה מקצועי במגוון תחומים הקשורים ליחסים בתא המשפחתי ובקשר הזוגי. למעשה, היחסים במשפחה מורכבים מקשת רחבה של גורמים הדורשים תשומת לב, עדינות ורגישות, אסרטיביות והתייחסות נכונה. הדבר נכון הן לגבי ילדים ובני נוער, והן לגבי העמדה שנוקטים מולם ההורים במשותף ובנפרד. בתוך כך, הקשר הזוגי מהווה מרכיב עיקרי וחיוני בתפקוד התא המשפחתי, וכמובן גם ברווחה הנפשית והפיזית של כל אחד מבני הזוג. על כן, מומלץ להסתייע באנשי המקצוע ובניסיונם של מבקרים אחרים באתר על מנת לקבל מידע, כלים והמלצות, וגם לשמוע על טיפולים יעילים. בפורום משפחה וזוגיות תוכלו לקבל ייעוץ לגבי סמכות הורית, הצבת גבולות, חוקים וערכים, פינוק ואהבה, קנאת אחים, יחסים עם מתבגרים ומנהיגות הורים, ועוד מגוון תחומים הקשורים למשפחתכם. כמו כן, תוכלו לקבל מענה לשאלות הנוגעות למשברים בנישואין, טיפול רגשי, תקשורת נאותה, חלוקת תפקידים, מאבקי כוח, יחסים עם הורי בן הזוג, קינאה, מיניות ובגידות, וכל סוגיה אחרת בקשר הזוגי. הנכם מוזמנים לכתוב את שאלותיכם באופן גם דיסקרטי בפורום ולקבל מענה מהיר.

מנהלי פורום משפחה וזוגיות

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • הפרעה קיצונית ונפשית
    רחל
    18:41 10/07/18 10/07
    18:41
  • הועבר מפורום רפואה כללי.

יש לנו בת משפחה הסובלת מהפרעה חריגה הגורמת להרס משפחתי, היא מסתגרת שנים בבית, רוב היום צורחת, ומתלוננת תלונות שוא, לא מאפשרת לאם הבית לצאת לעבודה ו/או אירועים, מסרבת לקבל עזרה, לא עושה כלום, לא מגלה עניין בכלום ומסרבת לקבל טיפול מקצועי. החיים הפכו להיות מאוד קשים. נא ייעצו לנו מה ניתן לעשות

• הגב ל: הפרעה קיצונית ונפשית

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הפרעה קיצונית ונפשית
    דוד וינדהולץ
    16:51 25/07/18 25/07
    16:51
  • אתם מתארים מקרה מאוד קשה. אין לי תשובה מיידית. הייתי מציע שתפנו לרווחה כדי להתייעץ. זה לא התחום שלי ואינני יודע האם ניתן לכפות טיפול מקצועי עליה. שוב, תפנו לרווחה. נראה שזה הגורם הכי מתאים.

בברכה,
    דוד וינדהולץ, מנחה קבוצות ותרפיה בגשטלט.
    מטפל באופן פרטי במקומות הבאים:
    שרפ"+ בקניון לב המפרץ, קומה 3.
    נורדאו 26, נהריה.
    טלפונים: 073-3700700, 052-3087088
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: הפרעה קיצונית ונפשית

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024