אחרי ניתוח לייזר prk - פורום טיפול בעיניים יבשות - שאל את הרופא
X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום טיפול בעיניים יבשות
אודות הפורום
אודות פורום טיפול בעיניים יבשות

פורום טיפול בעיניים יבשות מנוהל על ידי ד"ר סרג'יו סוצ'אה הינו רופא עיניים מומחה ברפואת עיניים ומנתח קטרקט בכיר. משמש כרופא בכיר במרכז הרפואי "מעין" חיפה, במסגרת הפורום ניתן לשאול בין היתר על גורמים לעין יבשה, תסמינים של עין יבשה, Meibomian Gland Dysfunction, מכשיר BlephEx, טיפול בעיניים יב...

פורום טיפול בעיניים יבשות מנוהל על ידי ד"ר סרג'יו סוצ'אה הינו רופא עיניים מומחה ברפואת עיניים ומנתח קטרקט בכיר. משמש כרופא בכיר במרכז הרפואי "מעין" חיפה, במסגרת הפורום ניתן לשאול בין היתר על גורמים לעין יבשה, תסמינים של עין יבשה, Meibomian Gland Dysfunction, מכשיר BlephEx, טיפול בעיניים יבשות, אבחון של עיניים יבשות, IPL) Intense Pulsed Light), ועוד. הנכם מוזמנים לפנות לפורום ולקבל מענה לשאלותיכם בהקדם האפשרי.

מנהלי פורום טיפול בעיניים יבשות

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • אחרי ניתוח לייזר prk
    משה
    23:29 31/01/19 31/01
    23:29
  • לפני כ 10 חודשים בערך עברתי ניתוח לייזר מאז ועד היום אני חווה יובש בעיניים בתקופה האחרונה זה החריף אולי בגלל שינוי מזג האוויר בבוקר שאני קם ולקראת צהריים כבר רוצה לעצום את העיניים .. השתמשתי כבר בסטרואידים כאלו ואחרים שאמורים לשקם לזרז ולפתור את הבעיה .. אשמח להבין מתשובתכם כיצד אתה מאבחנים את שורש הבעיה , מה הפתרון שלכם ? ואם יש כזה בכלל , האם הפתרון זמני וצריך להמשיך בטיפול באופן שגרתי?
    בנוסף מה בדיוק עושה הלייזר , תשובה קצרה ללא פירוט לא תגרום לי להגיע למקום סתם כך ...

• הגב ל: אחרי ניתוח לייזר prk

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • אחרי ניתוח לייזר prk
    איי ויו, המרכז לעיינים יבשות
    06:41 06/02/19 06/02
    06:41
  • משה שלום,
    על מנת לטפל ביובש יש לאבחן את סיבת היובש. במרכז לעיניים יבשות האיבחון מתבצע בעזרת מיכשור ייעודי. הטיפולים ליובש מגוונים ומאפשרים שיפור באיכות החיים. בין היתר מטפלים במכשיר הipl שמטרתו בלוטות המייבומיאן שעל העפעפיים. מספר הטיפולים ייקבע לפי חומרת היובש ביום האיבחון ובהמשך ישנו מעקב וטיפולים נוספים לפי הצורך. פרטים נוספים באתר: ii-vue.co.il

• הגב ל: אחרי ניתוח לייזר prk

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024