לעקור שן עם טיפול שורש בגלל כאבים - פורום השתלות שיניים ואסתטיקה דנטלית - שאל את הרופא
X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום השתלות שיניים ואסתטיקה דנטלית
אודות הפורום
אודות פורום השתלות שיניים ואסתטיקה דנטלית

פורום השתלות שיניים ואסתטיקה דנטלית מנוהל על ידי ד"ר מוחמד ותד, דוקטור לרפואת שיניים המשמש כרופא משקם במרפאת כללית סמייל ברחובות, ובעל מרפאת שיניים פרטית בפרדס חנה. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם להעלות שאלות ולקבל תשובות במגוון נושאים הקשורים להשתלות שיניים ואסתטיקה דנטלית, כגון מהו שתל, במ...

פורום השתלות שיניים ואסתטיקה דנטלית מנוהל על ידי ד"ר מוחמד ותד, דוקטור לרפואת שיניים המשמש כרופא משקם במרפאת כללית סמייל ברחובות, ובעל מרפאת שיניים פרטית בפרדס חנה. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם להעלות שאלות ולקבל תשובות במגוון נושאים הקשורים להשתלות שיניים ואסתטיקה דנטלית, כגון מהו שתל, במה כרוך תהליך ההשתלה, למי מיועדים ציפויי חרסינה, האם אפשר לבצע טיפולים בזמן הריון, ובכל כמה זמן יש לבקר במרפאת שיניים. כמו כן, ניתן לשאול אודות המשמעות של טיפול שורש, האם צריך גשר לאחר כל טיפול שורש, האם עדיף גשר או שתל, האם עדיפה תותבת או שתלים, ועוד.
הנכם מוזמנים לפנות אל ד"ר מוחמד ותד דרך הפורום ולקבל תשובות מקצועיות לשאלותיכם.

מנהלי פורום השתלות שיניים ואסתטיקה דנטלית

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • לעקור שן עם טיפול שורש בגלל כאבים
    גל
    11:18 29/03/19 29/03
    11:18
  • לפני ששה חודשים עשיתי טיפול שורש בשן טוחנת תחתונה תחתונה אחרונה בשורה מכיוון שעקרו לי את שן הבינה. בשן השהייתה עם סתימה זמנית נוצרה דלקת ועכשיו
    לפני שבועיים עשו לי שוב פעם טיפול שורש אצל רופא שיניים מומחה אבל עדיין כואב לי. השאלה שלי אם
    פשוט אפשר לעקור את השן הזאת כי היא ממש כואבת ומטרידה.

• הגב ל: לעקור שן עם טיפול שורש בגלל כאבים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • לעקור שן עם טיפול שורש בגלל כאבים
    ד"ר מוחמד ותד
    12:50 31/03/19 31/03
    12:50
  • שלום רב גל.
    מבין אותך לגבי הכאבים.
    ממה שאני מבין ממך שהמומחה לטיפולי שורש עושה לך חידוש טיפול שורש ??
    אני חושב שהוא הסביר כי הרבה פעמים לאחר חידוש טיפול שורש ישנם כאבים מאוד חזקים יש צורך במתן אנטיביוטיקה ומשכחי כאבים חזקים
    תמיד עדיף להציל את השן המידה ולפי שיקול דעתו של הרופא המטפל.
    בהצלחה

בברכה,
    ד"ר מוחמד ותד, רופא שיניים כללי בעל ניסיון רחב בהשתלות שיניים חבר באגודה הישראלית להשתלות דנטליות.
    בעל מרפאה פרטית בפרדס חנה רחוב הדקלים 95
    טלפון: 053-9338450 ; 077-9968744
    לקריאות חירום או מחוץ לשעות פעילות המרפאה: 053-9338450
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: לעקור שן עם טיפול שורש בגלל כאבים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024