X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום רפואת שיניים ילדים
אודות הפורום
אודות פורום רפואת שיניים ילדים

פורום רפואת שיניים ילדים מנוהל על ידי ד"ר עמאר מוחמד, דוקטור לרפואת שיניים המטפל בילדים בסניף מכבידנט נהרייה של קופת חולים מכבי. כידוע, רפואת השיניים הינה תחום דינאמי המשלב טכניקות ואמצעים חדשניים, אשר מסייעים היום יותר מבעבר לשמור על בריאות הפה של ילדיכם. על כן, מטרתו של הפורום היא לאפשר...

פורום רפואת שיניים ילדים מנוהל על ידי ד"ר עמאר מוחמד, דוקטור לרפואת שיניים המטפל בילדים בסניף מכבידנט נהרייה של קופת חולים מכבי. כידוע, רפואת השיניים הינה תחום דינאמי המשלב טכניקות ואמצעים חדשניים, אשר מסייעים היום יותר מבעבר לשמור על בריאות הפה של ילדיכם. על כן, מטרתו של הפורום היא לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות לרפואת שיניים ילדים, כדוגמת טיפולי שורש, סתימות, כתרים טרומיים, סוגי ותוכניות טיפול, עקרונות השמירה על בריאות הפה, אמצעי אלחוש ותוצאות אבחונים. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בד"ר עאמר על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום רפואת שיניים ילדים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • תינוק עם דלקת חניכיים
    מירי
    09:46 20/03/15 20/03
    09:46
  • קוראים לי מירי ויש לי תינוק בן שנה וחצי .
    לפני מספר ימים היה לו חום גבוה ושלשולים שבהמשך התלוו עם פצעים בחלל הפה .רופא המשפחה שבדק אותה אמר שיש לו דלקת בחניכיים ושהחניכיים מאוד אדומות.
    אבל הוא אמר שאין מה לעשות וזה יעבור לו עם הזמן.

אבל התינוק שלי מאוד סובל הוא לא שקט ובוכה כל הזמן .
    רציתי לשאול אם אולי אתה יחכול להמליץ לי על טיפול בבעיה זו?
    תודה רבה

• הגב ל: תינוק עם דלקת חניכיים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • דלקת חניכיים לתינוקות
    ד"ר עאמר מוחמד
    17:08 20/03/15 20/03
    17:08
  • שלום לך מירי.
    תינוק בגיל שנה וחצי עם פצעים בפה לרוב בוקעות לו שיניים חדשות, אבל אני ממליץ לך בחום לפנות לרופא שיניים לילדים בהקדם לבדיקה ואבחון. אני לא יכול להמליץ לך על טיפול לתינוק כזה צעיר בלי לבדוק אותו קלינית.
    תפני לבדיקה אצל רופא שיניים

בברכה,
    ד"ר עאמר מוחמד, בוגר האוניברסיטה העברית, מומחה ברפואת שיניים ילדים ומבוגרים בקופ"ח מכבי וכללית.
    לתיאום תורים: 052-365-5360‏
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: דלקת חניכיים לתינוקות

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024