X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום רפואת ילדים
אודות הפורום
אודות פורום רפואת ילדים

פורום רפואת ילדים מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול שאלות בנושאים הקשורים לרפואת ילדים, לרבות על מחלות ילדים שכיחות, מחלות זיהומיות בילדים, ובעיות בגדילה והתפתחות של ילדים. הנכם מוזמנים לפנות אל מערכת האתר דרך הפורום ולקבל מענה בהקדם האפשרי....

פורום רפואת ילדים מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול שאלות בנושאים הקשורים לרפואת ילדים, לרבות על מחלות ילדים שכיחות, מחלות זיהומיות בילדים, ובעיות בגדילה והתפתחות של ילדים. הנכם מוזמנים לפנות אל מערכת האתר דרך הפורום ולקבל מענה בהקדם האפשרי.

מנהלי פורום רפואת ילדים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • עכבר בבית
    ירדנה
    19:43 02/10/21 02/10
    19:43
  • שלום דוקטור , יש לי שאלות לגבי עכבר שנמצא בבית.
    יש לנו עכבר בבית למעלה מחודש והוא לא נתפס .
    השאלה שלי היא כזו:
    שמתי לב שהוא היה לי בחדר ועשה פיפי וקקי ושכחתי לנקות ושמתי על זה המכשיר של השיער כי לא חשבתי שזה מסוכן.. בת משפחה ביקשה להשתמש והבאתי לה בלי לחשוב , עכשיו קראתי על מאמרים של מחלות. כלומר כנראה שהיא לא שטפה ידיים עם סבון לפני שאכלה ואני מאוד חוששת , ומה עם כל הדברים שהיא נגעה בהם אחר כך? אם הייתה לעכבר מחלה היא נמצאת על החפצים הללו או שזה לא מועבר כך? ואם נגעו בהם ואז אכלו בלי לשטוף ידיים או הכינו אוכל זה בעיה ? או שהכינה אוכל ולא שטפה ..

ושאלה נוספת היא שהעכבר הזה עשה קקי מאחורי המקפיא ורק טאטאנו והילד זרק את הבגדים על הריצפה איפה שדרכו אחרי שנגעו איפה שעבר הקקי מהטאטוא . האם יש בעיה עם הבגדים ?
    אשמח לתשובה כדאי להירגע לחוצה מאוד ותודה רבה
    אשמח שתתיחס לכל השאלות אני ממש בחרדה

• הגב ל: עכבר בבית

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • עכבר בבית
    ד"ר טל אלמגור
    16:07 03/10/21 03/10
    16:07
  • לפטוספירוזיס המוכרת בשם "עכברת" הנה מחלה זהומית הנגרמת כתוצאה מזהום בפתוגן שנקרא לפטוספירה שמועבר לרוב לבני אדם אשר נחשפים למים נגועים או לאדמה נגועה בשתן של יונקים לרוב מכרסמים אשר נושאים את הלספוספירה .
    במידה ומופעים תסמינים היכולים לכלול חום, כאבי ראש, כאבי שרירים , אודם בלחמיות העיניים , בחילות , הקאות, כאבי בטן , שיעול , פריחה בתקופה סביב החשיפה (תקופת הדגירה של המחלה הנה לרוב בין 5 ימים לשבועיים ולעיתים רחוקות בין 2-30 ימים) לפנות לבדיקת רופא. לציין שבהרבה מקרים המחלה קלה וחולפת לבד אך עקב חשש להתפתחות סיבוכים מומלץ לשלול את המחלה וגם במחלה קלה נוטים לתת טיפול אנטיביוטי כדי למנוע התפתחות סבוכים.

בברכה,
    ד"ר טל אלמגור, מומחה לרפואת ילדים עם התמחות על באנדוקרינולוגיה ילדים. רופא בכיר במחלקת ילדים ב' וביחידה האנדוקרינית וסוכרת לילדים של המרכז הרפואי העמק בעפולה.
    טלפון: 04-6494323
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: עכבר בבית

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024