X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום רפואת ילדים
אודות הפורום
אודות פורום רפואת ילדים

פורום רפואת ילדים מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול שאלות בנושאים הקשורים לרפואת ילדים, לרבות על מחלות ילדים שכיחות, מחלות זיהומיות בילדים, ובעיות בגדילה והתפתחות של ילדים. הנכם מוזמנים לפנות אל מערכת האתר דרך הפורום ולקבל מענה בהקדם האפשרי....

פורום רפואת ילדים מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול שאלות בנושאים הקשורים לרפואת ילדים, לרבות על מחלות ילדים שכיחות, מחלות זיהומיות בילדים, ובעיות בגדילה והתפתחות של ילדים. הנכם מוזמנים לפנות אל מערכת האתר דרך הפורום ולקבל מענה בהקדם האפשרי.

מנהלי פורום רפואת ילדים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • דלקת עור אטופית בפנים לילד בן 12
    ריקוש
    06:54 11/05/20 11/05
    06:54
  • הילד שלי משנולד סובל מאסטמה של העור ונזלת אלרגית כל הזמן היה יוצא לו פריחות בעור בקיץ שהיה מאוד חם השנה יש לו משהו מוזר וחדש שהתחיל כבר בחודש פברואר ורק נהיה חמור מיום ליום נהיתה לו פריחה אדומה ומגרדת בפנים הרופא עור נתן לו למקלחת ליפקאר סינדט וכן גם את הקרם גוף שלו .לפני כן אמר לי למרוח לו על הפנים במשך 5 ימים אפלומצין שמהר מאוד העלימה את הפריחה אך שהפסקתי שוב אחרי 3 ימים התחילה לו פריחה למרות שמורחת לו קרם 3 פעמים ביום וכן מתקלח ורוחץ פנים רק עם הסבון רחצה שהביא לי רופא העור.
    יש לציין שאין שום מזון חדש או משהו חדש שהילד היה חשוף אליו לא יודעת מה לעשות ואיך כדאי להמשיך לטפל זה ממש פוגע בביטחון של הילד וכן מטריד אותו מה כדאי לעשות? האם יש סבון וקרם אחרים שיכולים יותר לעזור?

• הגב ל: דלקת עור אטופית בפנים לילד בן 12

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • דלקת עור אטופית בפנים לילד בן 12
    ד"ר טל אלמגור
    15:21 18/06/20 18/06
    15:21
  • תיאור המקרה אכן מתאים להתבטאות של ATOPIC DERMATITIS. מדובר בתופעה כרונית עם התלקחויות . יש דרגות שונות של חומרה . יש טיפולים שמטרתם לנסות ולמנוע או להקטין את מקרי ההתלקחויות כולל שימון העור . יש תרופות אנטידלקתיות בזמן התלקחיויות . הארסנל הטיפול הנו מאוד גדול וצריך להתאימו באופן פרטני לכל מטופל . ממליץ לפנות לרופא מטפל ולרופא עור כדי לדון עימם על התכנית הטיפולית שהכי מתאימה לילד שלך

בברכה,
    ד"ר טל אלמגור, מומחה לרפואת ילדים עם התמחות על באנדוקרינולוגיה ילדים. רופא בכיר במחלקת ילדים ב' וביחידה האנדוקרינית וסוכרת לילדים של המרכז הרפואי העמק בעפולה.
    טלפון: 04-6494323
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: דלקת עור אטופית בפנים לילד בן 12

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024