X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום רפואת ילדים
אודות הפורום
אודות פורום רפואת ילדים

פורום רפואת ילדים מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול שאלות בנושאים הקשורים לרפואת ילדים, לרבות על מחלות ילדים שכיחות, מחלות זיהומיות בילדים, ובעיות בגדילה והתפתחות של ילדים. הנכם מוזמנים לפנות אל מערכת האתר דרך הפורום ולקבל מענה בהקדם האפשרי....

פורום רפואת ילדים מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול שאלות בנושאים הקשורים לרפואת ילדים, לרבות על מחלות ילדים שכיחות, מחלות זיהומיות בילדים, ובעיות בגדילה והתפתחות של ילדים. הנכם מוזמנים לפנות אל מערכת האתר דרך הפורום ולקבל מענה בהקדם האפשרי.

מנהלי פורום רפואת ילדים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • אדמומיות מסביב לפה בזמן אכילת ירקות
    עדי
    08:04 30/07/19 30/07
    08:04
  • שלום
    יש לי תינוק בן 6 חודשים והתחלתי לתת לו מנת ירקות בצהרים.
    בשלב הטעימות לא הבחנתי במשהו מיוחד אבל כשהתחלתי לתת לו ירקות מעורבבים בזמן האוכל נהיה לו קצת אדמומיות מסביב לפה ובסנטר(אני מאדה את הירקות) . לאחר כשעה האדום נעלם. הוא אינו מנוזל דומע אין חום ואין אדמומיות במקומות אחרים בגוף. האם הוא רגיש?

• הגב ל: אדמומיות מסביב לפה בזמן אכילת ירקות

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • אדמומיות מסביב לפה בזמן אכילת ירקות
    ד"ר טל אלמגור
    10:47 31/07/19 31/07
    10:47
  • כאשר מוסיפים לפעוטות תוספות כגון ירקות ופירות מומלץ בהתחלה לתת כל פעם רכיב אחד ולא כמה ביחד וכך במידה ויש תגובה ניתן לשייך. בכל מקרה התגובה שאת מתארת הנה קלה ועורית בלבד. במידה וחוזר על עצמו אז להמנע מלתת את אותו פריט מזון ולהתייעץ עם רופא מטפל לגבי צורך בלהפנות למרפאת אלרגיה. במרבית המקרים של אלרגיות בגיל הזה, התופעה חולפת בגיל יותר מבוגר

בברכה,
    ד"ר טל אלמגור, מומחה לרפואת ילדים עם התמחות על באנדוקרינולוגיה ילדים. רופא בכיר במחלקת ילדים ב' וביחידה האנדוקרינית וסוכרת לילדים של המרכז הרפואי העמק בעפולה.
    טלפון: 04-6494323
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: אדמומיות מסביב לפה בזמן אכילת ירקות

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024