X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום נוירולוגיה ילדים
אודות הפורום
אודות פורום נוירולוגיה ילדים

פורום נוירולוגיה ילדים שע"י מחלקת ילדים, מרכז רפואי כרמל (חיפה) מנוהל על ידי פרופסור נתי צלניק, רופא ילדים בכיר, מומחה בנוירולוגיית והתפתחות הילד ומנהל המערך הנוירולוגי וההתפתחותי בילדים ונוער במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותפה לניהול הפורום ד"ר לילך שמר-מאירי נוירולוגית מומחית בנוירולוגיית י...

פורום נוירולוגיה ילדים שע"י מחלקת ילדים, מרכז רפואי כרמל (חיפה) מנוהל על ידי פרופסור נתי צלניק, רופא ילדים בכיר, מומחה בנוירולוגיית והתפתחות הילד ומנהל המערך הנוירולוגי וההתפתחותי בילדים ונוער במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותפה לניהול הפורום ד"ר לילך שמר-מאירי נוירולוגית מומחית בנוירולוגיית ילדים והתפתחות הילד, ועובדת במערך של שרותי בריאות כללית וכיועצת לנוירולגיית ילדים בבית חולים כרמל במחלקת ילדים שבראשות פרופ' גיורא פילר. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות לילדים עם פרכוסי חום, פרכוסים, אפילפסיה, כאבי ראש, הפרעות קשב וריכוז, איחור התפתחותי, עיכוב התפתחותי, אוטיזם, סירבול מוטורי, שיתוק מוחין, מחלות דלקתיות של מערכת העצבים, טיקים, הפרעה בגדילת היקפי הראש, הפרעות תקשורת ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום נוירולוגיה ילדים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • כאב ראש אצל ילד
    בתיה
    16:45 24/01/21 24/01
    16:45
  • שלום וברכה,
    היינו אצל נוירולוג ילדים מהקופה אך הוא לא הקשיב לדברי כלל ולא נתן לי להסביר כך שאני פונה לחוות דעת נוספת בבקשה:
    בני בן ה-4, סובל לעיתים מכאב ראש. הכאבים הם במשך 24 שעות בערך, אפילו פחות, במשך שנתיים האחרונות אך הם מגיעים פעם בחצי שנה ואף יותר (כעת, הוא לא סבל מכאב ראש מחורף שעבר).
    הכאבים תמיד מלווים עם צינון ותשישות (בכל פעם שהוא התקרר והרגיש לא טוב למעשה) ופעם אחת אף קיבלנו תשובה חיובית ממשטח גרון. זאת אומרת, שהוא לא סובל 'סתם', אלא עם סימפטום כלשהו של התקררות. בפעם האחרונה שזה קרה (חורף שעבר) הוא סבל בנוסף מחיידק בגרון. אני מוטרדת מעט מכוון שפעם האחרונה הוא הרגיש עייף ולאחר שהקיא הוא חוזר לעצמו 100%, רץ ושיחק, אכל ופעיל.
    כרגע שנה ב"ה שהוא מרגיש נהדר ולא מתלונן כלל.
    הופננו לMRI בהרדמה, אני חוששת מהבדיקה הזו ורציתי לדעת מה דעת הרופא בעניין. בעלי גם סובל מכאבי ראש (לא בטוחה שזו מיגרנה). תודה רבה.

• הגב ל: כאב ראש אצל ילד

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • כאב ראש אצל ילד
    פרופ' נתי צלניק
    11:56 25/01/21 25/01
    11:56
  • אני לא בטוח שיש צורך ב MRI - אבל אם הרופא רצה לשלול שאין בעיה אנטומית (לא במוח, לא בחללי הסינוסים) ולא באברים נלווים אז אין סיבה שתחששי מהבדיקה, עושים אותה אלפי ילדים בשנה, הבדיקה בהרדמה שטחית מאד והסיכון לבעיה בהרדמה - זניח. בבדיקה עצמה אין קרינה והיא עצמה לא מזיקה לבריאות

בברכה,
    פרופ' נתי צלניק, מנהל את המערך הנוירולוגי וההתפתחותי בילדים ונוער במרכז הרפואי כרמל.
    טל' 04-8250247
    מייל: [email protected] \ [email protected]
  • הגב ל: כאב ראש אצל ילד

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021