X

מדורים:

  •      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:




פורום הזרקות מילוי ועיצוב שפתיים והפנים
אודות הפורום
אודות פורום הזרקות מילוי ועיצוב שפתיים והפנים

פורום הזרקות למילוי ועיצוב שפתיים מנוהל על ידי ד"ר דורינה קלש, מומחית ברפואת עיניים ועוסקת באסטתיקה רפואית של הפנים, וברפואת וניתוחי עיניים. ד"ר קלש מבצעת טיפולים אסטטיים במסגרת מרפאתה הפרטית שברחוב יער אודם 20 - יקנעם, וגם במרכז הרפואי המתקדם לניתוחי עיניים "מעין" שבחיפה, ובמרפאתה בספא במ...

פורום הזרקות למילוי ועיצוב שפתיים מנוהל על ידי ד"ר דורינה קלש, מומחית ברפואת עיניים ועוסקת באסטתיקה רפואית של הפנים, וברפואת וניתוחי עיניים. ד"ר קלש מבצעת טיפולים אסטטיים במסגרת מרפאתה הפרטית שברחוב יער אודם 20 - יקנעם, וגם במרכז הרפואי המתקדם לניתוחי עיניים "מעין" שבחיפה, ובמרפאתה בספא במלון רימונים גלי כנרת בטבריה. בנוסף לכך, משמשת כמומחית בכירה לרפואת עיניים בית החולים פוריה ובקופות חולים באזור הצפון. בפורום יינתן מענה לשאלות הקשורות במילוי וטשטוש קמטים, הזרקות עיצוב והרמת לחיים, עיצוב ועיבוי שפתיים, הדגשת קו לסת, פיסול פנים ומילוי נפחים, פילינג רפואי, מילוי שקעים מתחת לעיניים, טיפולי אנטי אייג'ינג להצערת העור, ומתיחת צוואר ופנים בעזרת חוטי מיצוק ורמה. הגולשים מוזמנים להעלות שאלות ולקבל תשובות מקצועיות מד"ר קלש, כמו גם ללמוד מניסיונם של מבקרים אחרים בפורום.

מנהלי פורום הזרקות מילוי ועיצוב שפתיים והפנים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • גבה שנפלה בעקבות בוטוקס
    גל
    20:21 05/06/18 05/06
    20:21
  • שלום,
    לפני כשבוע הלכתי לרופא על מנת להרים גבות ועפעפיים. הרופא הזריק לי כמות לא גדולה על הגבות עצמן. מה שקרה הוא שבעקבות כך העפעף צנח יותר, וגם הגבה.
    האם ניתן לתקן?

  • הגב ל: גבה שנפלה בעקבות בוטוקס

    • העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • גבה שנפלה בעקבות בוטוקס
    ד"ר דורינה קלש
    16:48 06/10/18 06/10
    16:48
  • שלום גל, אחד מתופעות של הזרקת בוטוקס קרוב לגבות או בגבות עצמן עלול לגרום לצניחת עפעפים או בשפה הרפואית פטוזיס. יש טיפות עיניים שיכולות מעט מאוד לעזור, ולרוב זה חולף לאחר מספר שבועות בהדרגה. ממליצה לחזור לרופא ולהתייעץ איתו לגבי המצב .

    בברכה,
    ד"ר דורינה קלש, מומחית ברפואת עיניים ומנתחת, אסתטיקה רפואית של הפנים.
    טלפון אסתטיקה: 077-9973156
    מרפאה: 048407067
    מייל: [email protected]
    מייל נוסף: [email protected]
  • הגב ל: גבה שנפלה בעקבות בוטוקס

    • העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2019