X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום רפואת שיניים מבוגרים
אודות הפורום
אודות פורום רפואת שיניים מבוגרים

פורום רפואת שיניים מבוגרים מנוהל על ידי ד"ר אחמד ניג'ם, רופא שיניים כללי מנוסה ביותר העובד מגיל צעיר בשלוש מרפאות של שתי קופות חולים מובילות במדינת ישראל, וגם במרפאתו הפרטית ברחוב מעלה יצחק 3 בנוף הגליל (נצרת עילית) מעניק הוא את כל טיפולי השיניים ברמה הגבוהה ביותר. זאת, החל בשתלים ובשיקום ...

פורום רפואת שיניים מבוגרים מנוהל על ידי ד"ר אחמד ניג'ם, רופא שיניים כללי מנוסה ביותר העובד מגיל צעיר בשלוש מרפאות של שתי קופות חולים מובילות במדינת ישראל, וגם במרפאתו הפרטית ברחוב מעלה יצחק 3 בנוף הגליל (נצרת עילית) מעניק הוא את כל טיפולי השיניים ברמה הגבוהה ביותר. זאת, החל בשתלים ובשיקום כללי מורכב, בתותבות ובתותבות על גבי שתלים, המשך בטיפולים משמרים דוגמת סתימות מכל הסוגים, עקירות רגילות ועקירות כירורגיות, טיפולי שורש וחידושי טיפולי שורש וכן כתרים מכל הסוגים, וכלה בטיפולים אסתטיים כגון ציפויי שיניים, הלבנת שיניים בפגישה אחת של 45 דקות בערך, טיפולי חניכיים וניקוי עמוק. מטרתו של הפורום היא לאפשר לכם להעלות שאלות על שיקום הפה, כתרים, שתלים ותותבות, טיפולי שורש, סתימות, תוכניות טיפול וכדומה. כמו כן ניתן לשאול לגבי עקרונות השמירה על בריאות הפה, אמצעי אלחוש ותוצאות אבחונים, ואף טיפול בנגעים שונים בחלל הפה. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בד"ר אחמד ניג'ם על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום רפואת שיניים מבוגרים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • בירור דחוף
    טל
    00:05 25/04/17 25/04
    00:05
  • שלום דר'עאמר מוחמד,

יש לי כמה שאלות...
    עד היום יצא לי לצחצח במשחת שיניים שנקראת בלנקס . שיל השפורפרת יש סימן של צבע ירוק שהבנתי שזה מחומרים טבעיים, אז כבר אנצל זאת ואשאל האם זה נכון לגביי צבעים שיש על השפורפרת כחול. אדום. ירוק ושחור שגל צבע אומר מה המשחת שיניים מכילה? דבר שני אני מצחצח בבלנקס שהיא מחומרים טבעיים שכך רשום היא מכילה סודיום פלאוריד 0.08 אחוז וסודיום מונופלואורופוספאט 0.8 אחוז. רשום שיש לה את רמת השחיקה הכי נמוכה 50. זו משחת שיניים להלבנה הצבע של השפורפרת מבחוץ לבן ומעט אפור אני בכוונה מדגיש זאת. כי לבלנקס יש על מיני משחות שיניים בצבעים שונים. במשחת שיניים זו לעיתים קרובות אחרי הצחצוח אני מרגיש מעט שהשיניים שלי כאילו דקות ב 2 השיניים הקדמיות. והמליצו לי על משחת שיניים של קולגייט שמכילה קלציום נוזלי ופלאוריד הסודיום פלאוריד במשחה זו הוא 0.1 אחוז והסודיום מונופלואורופוספאט הוא 0.76 אחוז. בתור דר' שבאמת שמעתי עלייך כאחת מקצועית מה דעתך לגביי 2 משחות אלו. מה הכי טובה לשיניים הן בשיניים לבנות,
    הן בלשיניים רגישות ולמניעת עששת?
    איפה יש יותר פלאוריד?
    כמה אני באמת צריך כמות של פלאוריד לגיל שלי ( בן 30)

מה שחשוב לי שיהיו לי שיניים לבנות ושיניים בריאות שלא ישחקו הרבה.
    כי השיניים שלי הקדמיות ואצלנו במשפחה השיניים דיי דקות.
    ואני דיי צעיר ומפחד שעוד כמה שנים לא ישארו לי שיניים מרוב שחיקה.
    ( שאני מקרב שיניים עליונות ותחתונות ז"א סוגר את הפה. כמו נוגס שן בשן אני מרגיש שהן דיי חלשות.)

כי במשחת של חברת בלנקס אני מרגיש שחיקה יותר ממשחת השיניים של קולגייט. שלפי מה שרשום זה אמור להיות הפוך.

יש לי מאד מודעות לגביי הגיינת הפה וצחצוח שיניים.

אני מצטער על כל המגילה שרשמתי לך. פשוט רציתי ממש להסביר את עצמי.
    מה שחשוב לי איזו משחת שיניים עדיפה לי ממה שציינתי במייל זה. ( ציינתי 2 חברות / סוגים של משחות שיניים).
    וחשוב לי כמה שפחות שחיקה בשיניים.
    וכמות פלאוריד.

תודה רבה רבה מראש טל.

• הגב ל: בירור דחוף

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • בירור דחוף
    ד"ר עאמר מוחמד
    00:55 25/04/17 25/04
    00:55
  • שלום טל
    את המשחות האלה בדיוק אני לא מכיר אבל משחות שיניים להלבנה הם מגורענות יותר (אבזיבות) ולכן הן שןחקות שיניים יותר ממשחות רגילות. מומלץ להשתמש במשחה רגילה או משחות לשיניים רגילות כי הן מכילות הכי הרבה פלוריד והכי פחות חומר מגורען ושוחק שיניים.
    לגבי הצבעים אתה צודק הצבע אכן מגדיר חומרים מרכיבים.

בברכה,
    ד"ר עאמר מוחמד, בוגר האוניברסיטה העברית, מומחה ברפואת שיניים ילדים ומבוגרים בקופ"ח מכבי וכללית.
    לתיאום תורים: 052-365-5360‏
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: בירור דחוף

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הבעת ת ודה רבה
    טל
    11:32 25/04/17 25/04
    11:32
  • תודה רבה לדר' עאמר מוחמד על התגובה המהירה.
    שיהיה לך כל טוב.

• הגב ל: הבעת ת ודה רבה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021