X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום ניתוח קטרקט
אודות הפורום
אודות פורום ניתוח קטרקט

פורום ניתוחי קטרקט מנוהל על ידי פרופסור חנא גרזוזי, ד"ר מודי נפתלי, שהינם מומחים מובילים בתחום הנמנים על הסגל הרפואי של "מעין" - מרכז רפואי מתקדם לניתוחי עיניים. פרופסור גרזוזי לשעבר מנהל מחלקת העיניים בבית החולים בני ציון, ד"ר מודי נפתלי הינו יועץ ומנתח בכיר בביה"ח רמב"ם, לשעבר מנהל מחלקת...

פורום ניתוחי קטרקט מנוהל על ידי פרופסור חנא גרזוזי, ד"ר מודי נפתלי, שהינם מומחים מובילים בתחום הנמנים על הסגל הרפואי של "מעין" - מרכז רפואי מתקדם לניתוחי עיניים. פרופסור גרזוזי לשעבר מנהל מחלקת העיניים בבית החולים בני ציון, ד"ר מודי נפתלי הינו יועץ ומנתח בכיר בביה"ח רמב"ם, לשעבר מנהל מחלקת העיניים בבית החולים פוריה. מטרתו של הפורום היא לאפשר לכם להעלות שאלות הקשורות בתסמינים של קטרקט, היווצרות המחלה, צורך בניתוח, הליכי אבחון וטיפול מקדימים, סוגי ניתוחים, עדשות מתאימות ומיוחדות, סיכונים וכאבים, והתאמה אישית לניתוח קטרקט. הנכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום ו\או לפנות אל פרופסור גרזוזי וד"ר נפתלי על מנת לקבל מענה מהיר ומקצועי לשאלותיכם.

מנהלי פורום ניתוח קטרקט

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • אני רוצה לדעת משהו בקשר לקוצר ראיה
    לוברבום
    00:39 12/03/21 12/03
    00:39
  • ז ככה אני בת 28 בעבר היה לי בעיה של קוצר ראיה גבוה ויש לי פה גם בעיה ברשתית בגלל פגות הייתי במעקב בשערי צדק מי אז שהייתי בחורה צעירה ולא טפלו בעיקר את עין ימין עד שיום אחד התחלתי לראות בעין ימין שורות כתובות הלכתי לרופא עיניים בקופה ששלח אותי לעשות שדה ראיה ואו סי טי כשחזרתי אליו עם התוצאות שנמשך לפחות חודש הוא אמר לי לעשות בירור אצל נוירולוג כדי לעשות mri למען השם בערב פסח כשידעתי כבר מזמן שהמצב לא טוב מבחינת עין ימין הלכתי לנוירולוג מי הקופה שאמר לי לעשות בירור אצל נויראופתלמולוג איך לעשות את הmri שלחתי 3 הפניות ל3 בתי חולים ורק בוולפסון אמרו לי שיהיה לי תור ביום ראשון אצל הרופא דוקטור ניב לוי כשאמרו לי שהוא הרופא שיכול לקבל אותי במרפאה הגעתי ביום ראשון במרפאה ואני שמעתי מי המזכירה בטלפון שביום חמישי דוקטור עידית מרהשק שהיא מומחית בנויראופתלמולוגיה והיא מומחית גדולה בתחום תקבל אותי כשהגעתי למרפאה באותו יום עשו לי או סי טי ושדה ראיה כשהטכנאיות יכלו בקושי לעשות לי שדה ראיה בגלל הבעיה בעין ימין בגלל חוסר ריכוז שהיה לי באותו זמן כשיצאתי מי החדר אחרי השדה ראיה הרופא הסתובב במרפאה באותו יום כשהטכנאית שמה את היד עלי שהוא צריך לקבל אותי ביום ככה חכיתי כמו מטומטמת בחוץ עד שהוא קיבל אותי בחדר עם כל התיק כשהוא התחיל לשאול אותי למה באתי אמרתי לו שהנוירולוג מי הקופה שלח אותי לעשות בירור אצל נויראופתלמולוג איך לעשות את הmri הרופא התחיל את הבדיקה כשבהתחלה הוא הראה לי מספרים של צבעים שונים ואמרתי לו מה שאני רואה אחרי כמה דקות הוא אמר לי להסתובב לכיוון אחד ושאני הסתכל על משהו מסויים הוא הדליק לי פנס קטן ישר לתוך עיניים והוא ראה משהו כנראה בגלל הקוצר ראיה גבוה ואז הוא הכניס לי טיפות עיניים כשכמובן הייתי צריכה לחכות בחוץ באותו שעה אז הוא שאל את כל הרופאים במרפאה איפה דוקטור פאול והוא לא מצאה אותו עד שכבר לא היה לו ברירה כי כנראה הוא לא רצה שאני התעכב באותו זמן כשהוא הכניס אותי עוד פעם לחדר הוא התחיל את הבדיקה אחרי ההרחבת אישונים והוא ראה שבעין ימין הוא לא רואה כל כך את העין מי בפנים כמו העין שהולך לישון בגלל הקוצר ראיה גבוה הוא הכניס לי עוד פעם טיפות עיניים לעין ימין ואמר לי לחכות עוד 10 דקות בחוץ זה כבר נמשך לעוד כמה דקות אחרי זה הוא עשה לי בדיקה כמו שצריך בגלל שלא לו את דוקטור פאול באותו יום וניסה להתקשר אליו ולא תפס אותו הוא נתן לי ללכת הביתה אבל אני הייתי צריכה לבקש ממנו חתימה כי המזכירה לא הייתה יכולה לתת לי עוד פעם תור במרפאה חזרתי למרפאה עם בקשה שהוא יחתום אני פותחת את הדלת ואני שומעת מדברת איתו עם דוקטור פאול לא פחות ולא יותר עלי
    מה שהכי מרגיז אותי זה שידעתי תמיד שיש לי בעיה בעין ימין בעיקר בגלל הקוצר ראיה גבוה ורציתי לשאול האם מה שהרופא כתב האם זה קשור לאוקלופלסטיקה גם? תודה רבה
    ב- PWA, התפתחות לקויה בעין אינה מוגבלת רק לרשתית אלא כרוכה גם ב- ONH. הפחתת ppRNFL
    עובי עולה בקנה אחד עם דיווחים קודמים על מספר מופחת של תאי גנגליון ב- PWA. השפה העבה יותר
    אפיון חריג 2015 מ רמאם). נפחים עשויים להיות תוצאה של התבגרות מלאה של ה- ONH
    (מורפולוגיה של ראש עצב אופטי באלביניזם תוך שימוש בטומוגרפיה של קוהרנטיות אופטית

• הגב ל: אני רוצה לדעת משהו בקשר לקוצר ראיה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021